«ЧЕРВОНИЙ» РІВЕНЬ ЕПІДЕМІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ НА ТЕРИТОРІЇ НОВОБОРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ТА «АФРИКАНСЬКА ЧУМА СВИНЕЙ»

Дата: 09.11.2020 15:37

1. Відповідно протоколу ТЕБ та НС Новоборівської ОТГ від 09.11.2020 року № 16, протоколу позачергового засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС № 41 від 06.11.2020 року на території Новоборівської селищної ОТГ встановлено «ЧЕРВОНИЙ» рівень епідемічної небезпеки на території Новоборівської громади відповідно до якого

ЗАБОРОНЕНО:

приймання відвідувачів суб'єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері культури, крім відвідувачів «авто концертів»;
приймання відвідувачів у кінотеатрах (крім «авто кінотеатрів»);
приймання відвідувачів суб'єктами господарювання, які провадять діяльність у
сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо);
приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах;
приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;
приймання відвідувачів суб'єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім:
торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом;
провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп'ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об'єктів поштового зв'язку;
торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень;
відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім'ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.

ДОЗВОЛЕНО:

регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним, залізничним транспортом,  у тому числі перевезення:
легковими автомобілями, кількість пасажирів, включаючи водія, в яких не більше п'яти осіб без урахування осіб віком до 14 років;
службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами
підприємств, закладів та установ за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту в межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, про які поінформовано не менше ніж за два дні органи Національної поліції;
посадка пасажирів у транспорт приміського, міжміського, внутрішньообласного та міжобласного сполучення;
відвідування закладів освіти здобувачами освіти, у тому числі учнів (вихованців) спеціальних шкіл, навчально-реабілітаційних центрів за умови дотримання в них відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов'язкового щоденного контролю стану здоров'я учнів (вихованців).

2. У відповідності до протоколу Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії Хорошівської районної державної адміністрації від 06.11.2020 року № 3 затверджено План карантинно-обмежувальних заходів щодо ліквідації АЧС в підсобному господарстві КУ «Новоборівський психоневрологічний інтернат» Житомирської обласної ради, вул. Лісна, 2-а, смт. Нова Борова, Хорошівського району Житомирської області та недопущення розповсюдження захворювання африканської чуми свиней в районі.

Керуючий справами(секретар)

виконавчого комітету

Альона Жарчинська

Тесанчук А.О.
2020-11-09 17:53:55

Якщо закритий бізнес ,згідно Вашого рішення, то вкажіть джерело для сплати податків. Дякую за відповідь.