РАЗОМ БІДУ ЗДОЛАТИ ЛЕГШЕ

Дата: 06.11.2020 10:01

Фото без описуНовоборівська селищна рада виражає щиру подяку всім, хто долучився до ліквідації наслідків пожежі, яка сталася 25 жовтня в смт. Нова Борова в  багатодітній родині Цимбалюк Оксани та Андрушка Валентина, де виховується дев’ятеро дітей. Внаслідок пожежі повністю вигорів дах будинку, який потрібно було, зважаючи на погодні умови, терміново відновлювати.

Дякуємо всім хто відізвався на прохання селищної ради:

- Директору ДП «Пулинський лісгосп АПК» Петру Курильчуку та лісникам Олегу Голубу і Василю Кучеру за наданий ліс;
- ФОП Семенію Юрію, за здійснення розпиловки лісу на брус і дошку;
- Сороці Юрію за підвіз пиломатеріалів до будинку погорільців;
- волонтерці Вікторії Лемешко, за проведену роботу по збору коштів у сумі 4850 грн., що перераховані на картку Цимбалюк Оксани;
- Фізичним особам-підприємцям Тарановій Наталії, Литвинчуку Вадиму, Власюку Павлу та Цибелю Миколі за надані безкоштовно матеріали: гідробар’єр (три рулона) та цвяхи;
- братам Фещенку Сергію та Івану за безпосередню кваліфіковану участь у відбудові даху;
- керівнику благодійної організації «Промінь Любові» Масиму Білоусу, за надані обігрівачі, цеглу та інші речі, і безпосередню участь у відбудові даху.
- гр. Зубрицькому Віктору за участь у відбудові даху.

Отож, хочеться ще раз щиро подякувати за Вашу підтримку та за Ваші щирі і чуйні серця, за небайдужість до чужого горя  та  надану допомогу багатодітній родині, що залишилась без даху над головою. Поки такі люди живуть і працюють, то буде жити і наша нація українців. За те, що Ви не стоїте осторонь чужого горя, нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам всіляких благ і процвітань. Нехай Бог Вам пошле міцного здоров’я, радості і щастя!

Звісно родині погорільців ще залишилось придбати і встановити металопрофіль або шифер,  відновити піч та стелю у двох кімнатах, придбати зимовий одяг і взуття, який складувався на горищі та погорів під час пожежі.

Тому, всі хто ще має бажання та можливість допомогти звертайтесь за телефонами:
Спеціаліст із захисту прав дітей Світлана Розумович  (04145) 9-52-54, або безпосередньо до Оксани Цимбалюк, (097) 738 4276 або  Валентин Андрушко (097) 715 1778.

Керуючий справами(секретар)

виконавчого комітету