Житомирська область, Житомирський район

ЗАВЕРШУЮТЬСЯ РЕМОНТИ ШКІЛЬНИХ ЇДАЛЕНЬ ТА ПРИМІЩЕНЬ ХОЛУ У ОСВІТНІХ ЗАКЛАДАХ НАШОЇ ГРОМАДИ

Дата: 21.10.2020 16:45

В рамках програми «Спроможна школа для кращих результатів» завершуємо капітальний ремонт шкільних їдалень та приміщень холу у двох освітніх закладах нашої громади  в Новоборівському ліцеї по вул. Освіти, 7 смт. Нова Борова та в Новоборівському ліцеї ім. Василя Лунька по вул. Шкільна, 5 смт. Нова Борова за рахунок коштів державного бюджету та співфінансування із місцевого бюджету.

Сьогодні отримали першу партію  сучасного обладнання для харчоблоків вартістю 755,320 тис. грн., від переможця торгів – товариства з обмеженою відповідальністю "ПАБЛІК СЕКТОР". Відповідно до договору № 119 від 08.10.2020 року маємо отримати 48 одиниць товару (13 найменувань) для укомплектування двох шкільних харчоблоків.