ВІДНОВЛЕННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ У НОВОБОРІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ ІМЕНІ ВАСИЛЯ ЛУНЬКА

Дата: 02.10.2020 18:01

За результатами моніторингу захворюваності у Новоборівському ліцеї імені Василя Лунька та відповідно до протоколу засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Новоборівської ОТГ № 12 від 02.10.2020 року, відновлено освітній процес з  05 жовтня 2020 року.

За результатами брифінгу Міністра охорони здоров’я в Україні станом на 02.10.2020 року зафіксовано 4633 нових випадки коронавірусної хвороби, таким чином  в Україні відбувається стрімке зростання захворюваності на COVID-19. На жаль, наша громада не є виключенням, підтверджено нові випадки захворювання та кількість їх збільшується.

Тому, наполегливо рекомендуємо вам, дотримуватись карантинних обмежень та використовувати засоби індивідуального захисту.  За умов недотримання мешканцями заходів безпеки, рівень захворюваності на COVID-19 може значно зрости, внаслідок чого громада перейде в «помаранчевий» та «червоний» рівень епідемічної безпеки поширення COVID-19, що спричинить введення  жорстких карантинних обмежень.

Будьте відповідальними, бережіть своє здоров’я та здоров’я оточуючих.