НОВЕНЬКІ ВІКНА, ДВЕРІ ТА КОТЕЛ ВСТАНОВЛЕНО У ОСВІТНІХ ЗАКЛАДАХ НАШОЇ ГРОМАДИ

Дата: 01.10.2020 14:44

Продовжуємо роботу по забезпеченню комфортних умов в закладах дошкільної освіти та освітніх закладах нашої громади.

Так, 27 вересня в Кропивнянській загальноосвітній школі проведено заміну вікон в спортивному залі, загальною вартістю 49,9 тис. грн., за рахунок коштів освітньої субвенції.

В  Кропивнянському закладі дошкільної освіти «Двіночок» 28 вересня замінено вхідні двері та встановлено нову пральну машину.

В Небізькому ЗДО  «Журавлик» в рамках підготовки до опалювального сезону проведено заміну нефункціонуючого котла на новенький, вартість якого складає 120,0 тис. грн. -  із місцевого бюджету.

Поступово всі освітні заклади нашої громади працюватимуть у комфортніших умовах та надаватимуть якісніші послуги дошкільнятам і школярам, під час проведення освітнього процесу.