ДЕНЬ УСИНОВЛЕННЯ

Дата: 30.09.2020 12:04

Новоборівська селищна рада вітає з Днем усиновлення всіх, хто причетний до цього свята - усиновлювачів, опікунів та піклувальників вихователів дитячих будинків, прийомних батьків та патронатних вихователів.

30 вересня у День християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії в Україні відзначають День усиновлення. Цей день є символом милосердя і добра до людей.

Днем заснування свята є 30 вересня 2009 року. Про встановлення свята було оголошено на Всеукраїнському форумі усиновлювачів, який проходив 27 листопада 2008 року в Києві.

Це свято батьків і дітей, працівників служб у справах дітей та усіх причетних до цієї благородної справи, нашої держави в цілому, яка поступово втілює на практиці гасло ”Чужих дітей не буває”.

У цей день кожен небайдужий українець від імені усього суспільства, має щиро дякувати батькам-усиновителям, співробітникам дитячих будинків та усім причетним, що дарують шанс дітям на здобуття щасливого майбутнього у новій сім’ї. День усиновлення – це не тільки свято подяки, але й нагадування про тих, хто досі не знав батьківської опіки.

Усиновлення – це прийняття усиновлювачем  у свою сім’ю дитини на правах дочки чи сина, тобто колишня сирота стає повноправним членом родини і має усі права, які мають біологічні діти.

На території Новоборівської селищної ОТГ 24 дитини – сироти, позбавлених батьківського піклування, які утримуються в сім’ях опікунів(піклувальників) та функціонує в смт. Нова Борова прийомна сім’я, в яку влаштована одна дитина.