ПРИЗУПИНЕННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ У НОВОБОРІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ ІМ. ВАСИЛЯ ЛУНЬКА

Дата: 25.09.2020 15:38

Відповідно листа Коростенського міжрайонного відділу  ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр  МОЗ України» від 24.09.2020 року №2915 виявлено фрагменти РНК вірусу SARS-CoV-19 на території Новоборівської громади, а саме в працівника Новоборівського ліцею ім. Василя Лунька. Задля не розповсюдження захворюваності на Covid-19 рекомендовано дітей та вчителів даного закладу відправити на самоізоляцію.

Рішенням комісії ТЕБ та НС Новоборівської селищної ради № 11 від 25.09.2020 року вирішено призупинити освітній процес в Новоборівському ліцеї ім. Василя Лунька строком на один тиждень, та організувати навчання з використанням можливостей дистанційної освіти, інтернет-ресурсів, тощо.

За результатами моніторингу захворюваності 02.10.2020 року комісією ТЕБ та НС  буде прийняте відповідне рішення про відновлення освітнього процесу, або продовження дистанційного навчання.

Закликаємо мешканців громади дотримуватись карантинних обмежень та задля збереження здоров’я використовувати засоби індивідуального захисту.