ЯК ПРОЙШОВ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРИБИРАННЯ В НОВОБОРІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 21.09.2020 08:34

Фото без опису19 вересня 2020 року Україна разом із мільйонами активістів із 180 країн світу вийшла на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». В акції взяли участь люди, незалежно від віку та географії. Українці із міст та містечок, сіл та селищ об’єднались заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.

Приємно відмітити, що Новоборівська селищна ОТГ в повному складі приєдналась до цієї акції. Як в адмінцентрі громади, так і по старостинських округах наведено благоустрій на лісових стежках, в громадських місцях, автобусних зупинках, біля закладів освіти, культури, і навіть, на одній із локацій екскурсійно-туристичного маршруту Новоборівської громади колишньому фортифікаційному військовому об’єкті - ДОТ часів Другої світової війни.

Завдяки дружній роботі мешканців громади територія стала охайною та набула привітного вигляду. Всі ми повинні розуміти, що чистота кожного населеного пункту, де ми живемо, залежить тільки від нас, від нашої поваги до самих себе і до своєї рідної оселі.

Піклуймося про себе та про громаду! Не смітити та прибрати, щоб жити в чистому світі - це нормальна звичка і навіть модна!

Висловлюємо щиру подяку всім небайдужим, хто приєднався до акції.