19 ВЕРЕСНЯ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРИБИРАННЯ - WORLD CLEANUP DAY

Дата: 16.09.2020 14:52

Фото без описуУ суботу 19 вересня о 10:00 Новоборівська громада долучається до грандіозної міжнародної акції «Всесвітній день прибирання», яка щорічно в Україні проводиться з метою забезпечення благоустрою, чистоти та порядку в населених пунктах, дбайливого ставлення до довкілля, покращення санітарного стану навколишнього середовища.

Шановні керівники установ, підприємств, організацій, шкіл, дитсадків, приватні підприємці та жителі громади! Долучайтесь до прибирання наступних локацій:
- територію лісу від залізничної станції до автобусної зупинки смт. Нова Борова;
- територію по вул. Іршанська між багатоповерхівками та біля котельні;
- територію по вул. Маяковського, 6  біля бані.

Просимо усіх вас не бути байдужими та навести лад у власних дворах, на прибудинкових територіях, на тротуарах, у зелених зонах, а також біля підпорядкованих вам закладів і установ та навколо об’єктів торгівлі, які перебувають у вашій власності. Закликаємо впорядкувати могили своїх рідних на кладовищах.

Не забуваємо дотримуватися карантинних норм та правил техніки безпеки. Обов’язковою умовою є наявність захисних масок, рукавичок та дотримання соціальної дистанції.

Активних громадян, які виявляють бажання прибрати не лише власну територію, а й громадські місця, просимо телефонувати за номером: +380 96 569 1998 – Єлизавета.

По старостинських округах питання локацій для прибирання дізнавайтесь у старости відповідного округу.

Давайте наведемо чистоту у нашій громаді! Чим більше рук - тим кращий результат!