ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 23-Ї СЕСІЇ VII-ГО СКЛИКАННЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 18.12.2017 16:41

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 22 грудня 2017 року о 10:00 годині, в адмідністративному приміщенні cелищної ради вібудеться 23-тя сесія VIІ-го скликання.

ОРІЄНТОВНИЙ ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1. Про затвердження рішення виконавчого комітету Новоборівської селищної ради №248 від 14.12.2017 року «Про внесення змін до селищного бюджету на 2017 рік».

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

Співдоповідач: Цюпа Л.С. – начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності  – головний бухгалтер селищної ради

2. Про внесення змін до селищного бюджету на 2017 рік.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

3. Про затвердження програми соціально-економічного розвитку Новоборівської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

4. Про затвердження селищного бюджету на 2018 рік.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

Цюпа Л.С. – начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності – головний бухгалтер селищної ради

5. Про передачу медичної субвенції з бюджету Новоборівської селищної ради до районного бюджету Хорошівського району.

Земельні питання.

Різне.