ПРОЕКТ РЕКОНСТРУКЦІЇ НОВОБОРІВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ

Дата: 25.04.2016 16:10

Селищною радою було подано на розгляд до Кабінету Міністрів України проект реконструкції Новоборівської  гімназії, який може бути  включений  до переліку об'єктів, що можуть бути профінансовані Державним фондом регіонального розвитку України.

Загальна вартість робіт становить – 6899,194 тис. грн. Під час реалізації проекту передбачається використання сучасних енергозберігаючих технологій, а саме: встановлення склопластикових  вікон та  дверей, використання теплоізоляційних матеріалів для зовнішнього утеплення стін, модернізація зовнішніх теплових мереж та котельні, які забезпечують скорочення викидів парникових газів, зниження теплових втрат та здешевлення вартості виробництва теплової енергії. Перспективний вигляд гімназії представлено на фото.