ВІТАННЯ З НАГОДИ ДНЯ ПРАПОРА ТА ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 21.08.2020 14:54

Шановні жителі Новоборівської громади!
Щиро вітаю Вас із національними святами нашої державності — Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!

Цьогоріч календар історії відраховує двадцять дев’яту річницю Незалежності України. Світла і довгоочікувана дата  24 серпня 1991 року стала доленосною для українського народу, який століттями виборював своє право на власну державу, свободу та незалежність. Це свято – символ незламності духу, непереборного прагнення українців бути господарями на своїй землі.

Наша державність невелика у часі, але завдяки їй уже маємо свободу та європейський дороговказ, основи громадянського суспільства та національної єдності. Проте справжня незалежність гартується щодня: на передовій і в тилу, на заводах і ланах, у школах та університетах…

Історично склалося, що напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Благородні синій та жовтий кольори неба і пшениці символізують небесну блакить та працелюбність українців. А державний стяг став для нашої нації символічним оберегом, який наповнює серце почуттям патріотизму, любові до Батьківщини та гордістю за свій народ.

Щиро вітаю всіх Вас, шановні жителі Новоборівської громади, з нагоди національного свята нашої держави. Найважливішим і найпотрібнішим побажанням для нас сьогодні є побажання миру. Нехай на нашій землі засяє сонце злагоди, достатку і процвітання, а небо над Україною завжди буде яскраво блакитним і безхмарним. Від усього серця бажаю Вам зростити гідну спадщину для нашої країни, адже її велич залежить від людей, які борються за справедливість і мир.

Бажаю Вам терпіння, успіху в досягненні поставлених  цілей. Нехай Вас завжди оточують затишок і щастя, взаєморозуміння, благополуччя і злагода. Хай прагнення до кращого майбутнього надихає Вас на нові звершення і на нові добрі починання. Зі святом Вас!