ГОРДІСТЬ НОВОБОРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 17.08.2020 12:36

13 серпня 2020 року у приміщенні Житомирської  обласної державної адміністрації відбулась урочиста зустріч з нагоди нагородження обдарованих учнів з Житомирської області, які набрали по 200 балів із предметів на ЗНО-2020. У числі нагороджуваних -  Прокопчук Роман Ігорович (200балів з хімії), випускник Новоборівського ліцею. Якісна підготовка до ЗНО та наполегливість дали свої результати. У черговий раз наші ліцеїсти довели, що є найкращими, адже це вже не перший «двохсотбальник» в історії ліцею. Варто згадати Пальчука Михайла Едуардовича (200балів з математики), Герасимчука Дениса Вікторовича (200балів з біології).

Шановні батьки, що є і наставниками, а також Романе Ігоровичу, прийміть найщиріші вітання від усієї Новоборівської громади!

Дуже приємно, що  талановиті випускники на чолі зі своїми педагогами гідно, на високому рівні доводять, що у Новоборівській громаді є геніальні діти. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, подальших творчих успіхів, нових злетів та перемог.

За результатами ЗНО-2020 3 учні нашої громади отримали 12 балів з предметів, за що були нагороджені на випускному вечорі сертифікатами на отримання грошової винагороди:
Лозовик Назарій Юрійович, учень Новоборівського ліцею ім.В.Лунька,  (12б. з хімії);
Прокопчук Роман Ігорович, учень Новоборівського ліцею, (12б. з хімії, математики, фізики);
Фальковська Юлія Михайлівна, учениця Новоборівського ліцею, (12б. з історії України);

Тож бажаємо випускникам безмежної наснаги, успішного навчання, а педагогам – мудрості і щедрості душі в їхній благородній справі. Нехай ці перемоги стануть лише початком ще більших нових досягнень, а здоров’я, успіхи і прагнення до знань будуть Вашими постійними супутниками.