ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ МОЛОДІ ГРОМАДИ

Дата: 13.08.2020 10:50

Ти молодий, активний, креативний житель, який зацікавлений в розвитку Новоборівської громади, тоді ТОБІ ДО НАС!

Створюй свою команду з 3-4 чоловік, та реєструйся на сайті ГО «Інша освіта» - яка працює у сфері менеджменту якості неформальної освіти в Україні, де ти зі своєю командою пройдеш серію онлайн семінарів, та матимеш змогу написати проєкт для покращення безпеки в громаді.

Дедлайн – 20 серпня 2020 року.

Детальна інформація за посиланням: https://www.facebook.com/zt.robocha.grupa/posts/138865514553790.

Також, запрошую створену команду взяти участі в засіданнях робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості Новоборівської селищної об’єднаної територіальної громади, що проводяться за ініціативи програми ООН «Підвищення місцевої соціальної згуртованості та громадської безпеки у громадах Житомирської області».

За інформацією звертатись до Грозовської Світлани тел. +38 (096) 90 86 508.

Наступна зустріч 20.08.2020 о 13.00 год. Залучайся та поліпшуй стан безпеки своєї громади!