БАТЬКИ, ПОДБАЙТЕ ПРО БЕЗПЕЧНИЙ ВІДПОЧИНОК ВАШИХ ДІТЕЙ НА ЛІТНІХ КАНІКУЛАХ

Дата: 13.07.2020 09:47

З початку червня в Україні вода вже забрала життя більш ніж тридцяти дітей. Про це повідомляє управління ДСНС у Житомирській області.

Нещасні випадки трапляються як і на очах у дорослих, так і під час самостійного відвідування дітьми водойм. Багато нещасних випадків трапляється, внаслідок пустощів дітей із вогнем, безконтрольності відвідування дітьми  закинутих будівель тощо.

Новоборівська селищна рада звертається до батьків: у період літніх канікул, слідкуйте за дозвіллям дітей та не дозволяйте їм самостійно відвідувати навіть найменші водойми, також, пояснюйте постійно дітям про протипожежну  та електробезпеку, безпеку дорожнього руху.

Ні для кого не є секретом, що існують сім’ї, в яких батьки недбало відносяться до виконання батьківських обов’язків, як правило такі сім’ї перебувають під контролем спеціалістів селищної ради, але якщо раптом ви стали свідком такої ситуації, терміново, телефонуйте до селищної ради для оперативного втручання в ситуацію і попередження можливого нещасного випадку.

Щиро дякуємо за розуміння!

Телефони:
9-51-57 – секретар,
9-54-33 – спеціаліст із захисту прав дитини,
9-51-00 – фахівець із соціальної роботи.