ВІДБУВСЯ ТРЕНІНГ «ФОРМУВАННЯ БЕЗПЕЧНОГО СЕРЕДОВИЩА В ГРОМАДІ СТОСОВНО ПРОЯВІВ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ»

Дата: 03.07.2020 08:40

В Новоборівському будинку культури  02 липня 2020 року відбувся тренінг «Формування  безпечного середовища в громаді стосовно проявів торгівлі людьми» в рамках проєкту «Зміцнення потенціалу об’єднаних  територіальних громад у сфері протидії торгівлі людьми»  який реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії відділу преси, освіти, та культури Посольства США в Україні.

Мета заходу: організація інформаційно-просвітницької роботи в об’єднаних територіальних громадах з питань попередження та протидії торгівлі людьми.

Участь в тренінгу взяли соціальні працівники, бібліотекарі, психологи, заступники з виховної роботи закладів освіти.