ВІТАННЯ ДО ДНЯ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

Дата: 21.06.2020 09:45

Шановні медичні працівники Новоборівської громади!

Щиро й сердечно вітаю Вас із професійним святом – Днем медичного працівника! Місія ця важка, але благородна й почесна, вона вимагає великої віддачі сил та високого професіоналізму. Лише завдяки вашій турботі, знанням і діям у хворих з’являється віра та надія побороти будь-яку недугу. Проте й винагорода за самовіддану працю – безцінна. Це безмежна, ніким не виміряна, вдячність пацієнтів. Це – визнання та повага у суспільстві.

Висловлюю найтепліші слова вдячності усім Вам, хто не жаліючи зусиль та часу приймає на себе і поділяє важкий тягар людського болю й страждань, оберігає найцінніше, що є у людини – її життя.

Бажаю Вам міцного здоров'я, щастя, миру та спокою, тепла і розуміння від близьких, мудрості і терпіння, благополуччя у ваших родинах, невичерпної енергії та людської пошани.

З повагою селищний голова Григорій Рудюк