ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ ТА СУБ’ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦТВА!

Дата: 09.06.2020 15:28

03 червня 2020 року набули чинності зміни до Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 306 (Офіційний вісник України, 2020 р., № 36, ст. 1193).

Відтепер допомога по частковому безробіттю стала доступна практично всім підприємцям та підприємствам, які зупинили чи скоротили діяльність через карантин.

Зокрема:
- можливість отримувати допомогу по частковому безробіттю можуть тепер не тільки наймані працівники, а й фізичні особи - підприємці;
- термін для звернення за отриманням допомоги по частковому безробіттю збільшено до 90 календарних днів з моменту зупинення (скорочення) діяльності;
- допомога по частковому безробіттю звільнена від оподаткування.

Тож, звертайтеся до Хорошівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості та отримайте допомогу для підтримки свого бізнесу.