ЖИТОМИРЩИНА НЕ ПОСЛАБЛЮВАТИМЕ КАРАНТИН З 5 ЧЕРВНЯ

Дата: 05.06.2020 15:55

Кабінет Міністрів опублікував постанову про послаблення карантинних заходів в Україні з 5 червня, відповідна постанова № 435 від 3 червня опублікована на Урядовому порталі.

Згідно з документом, Кабмін дозволив з 5 червня такі пом'якшення:
- прийняття та відправлення повітряних суден, що виконують внутрішні пасажирські перевезення авіаційним транспортом;
- діяльність закладів харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях, за умови дотримання протиепідемічних заходів;
- особам, які досягли 60-річного віку, дозволяється не дотримуватися зобов’язання щодо самоізоляції;
- можуть поновити діяльність заклади, що надають послуги з розміщення, крім дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.
- проведення релігійних заходів у приміщенні за умови перебування не більше 1 особи на 5 кв. м. тощо.

Даною постановою передбачено, що у разі невідповідності епідемічної ситуації в регіоні ознакам для послаблення протиепідемічних заходів протягом трьох днів поспіль регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій збирається позачергово та приймає рішення про скасування послаблення деяких протиепідемічних заходів виходячи з результатів оцінки поточної епідемічної ситуації в регіоні.

Голова Житомирської обласної державної адміністрації на брифінгу повідомив, що в зв’язку із ростом рівня захворюваності на коронавірус в регіоні, на сьогоднішньому позачерговому засіданні  комісії з ТЕБ та НС, будуть ініціювати посилення карантинних заходів та неперехід Житомирщини на черговий етап послаблення карантину.

Шановні жителі Новоборівської громади, наголошуємо Вам про те, що карантин у державі не скасовано, а лише послаблено.  Адаптивний карантин – це послаблення, а не ігнорування обмежувальних заходів. Тому, дотримуватися правил обмеження та гігієни  -  це запорука Вашого здоров’я  та здоров’я оточуючих.