ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ ЩОДО ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ПРОЕКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Дата: 22.05.2020 16:59

22 травня 2020 року о 14.00 год. в залі засідань Новоборівської селищної ради підведено підсумки щодо громадських  слухань проекту містобудівної документації – детального плану території приватної земельної ділянки за адресою: вул. Миру, 2-А в с. Старий Бобрик Хорошівського району Житомирської області для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. Протокол про підведення підсумків щодо громадських слухань додається.