ВОЛОНТЕРКОЮ ДЛЯ ДІТЕЙ ГРОМАДИ БУЛИ ПРИДБАНІ ПРОДУКТОВІ НАБОРИ

Дата: 05.05.2020 14:30

Фото без описуПриємною несподіванкою для дітей, що повернулися з закладів інституційного догляду в сім’ю, стали продуктові набори, які були придбані за кошти надані волонтеркою Вікторією Лемешко.

Шановна Вікторіє! Новоборівська селищна рада висловлює Вам щиру подяку за придбані продуктові набори. Надаючи допомогу ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте радість і надію. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху.

Найважливішою подією за весь день є безмежна надія на те, що діти  незабуті та непокинуті. Батьки і діти з приємністю зустрічали візитерів і у відповідь дякували та бажали здоров’я.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з Вами в рамках підтримки соціальної сфери Новоборівської ОТГ.

Вікторія Лемешко
2020-05-05 23:35:44

Я рада, що підтримала родини і подарувала їм турботу та віру, що поруч є небайдужі люди! Дякую Вам за щоденний труд і за допомогу з закупкою та доставкою продуктів?