ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ

Дата: 04.05.2020 15:29

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Новоборівська селищна рада повідомляє про оприлюднення проєктів регуляторних актів рішень сесії Новоборівської селищної ради:

- «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік»;
- «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік»;
- «Про встановлення єдиного податку на 2021 рік».

Регуляторні акти дадуть змогу забезпечити реалізацію державної політики у сфері встановлення місцевих податків і зборів, для реалізації місцевих програм. Проекти регуляторних актів та аналізів регуляторного впливу до них будуть оприлюднені шляхом розміщення на офіційному сайті Новоборівської селищної ради - https://novoborivska-gromada.gov.ua.

Розробник: Новоборівська селищна рада.
Адреса: 12114, Житомирська область, Хорошівський район, смт. Нова Борова, вул. Незалежності, 9-А.
E-mail: selrada_novaborova@ukr.net.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проєктів регуляторних актів становить один місяць з дня опублікування проєктів регуляторних актів та аналізів регуляторного впливу.
Пропозиції та зауваження до проєктів регуляторних актів та аналізів регуляторних впливів просимо надавати у письмовій формі поштовою адресою: 12114, Житомирська область, Хорошівський район, смт. Нова Борова, вул. Незалежності, 9-А.

Контактний телефон – (04145)  9-51-57.