СЕЛИЩНОЮ РАДОЮ ПРОВОДИТЬСЯ ОПИТУВАННЯ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Дата: 30.04.2020 12:18

Новоборівська селищна рада приєдналась до європейської Ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання». В рамках ініціативи потрібно написати План місцевого економічного розвитку. Тому з метою ознайомлення з поглядами та думками жителів нашої об’єднаної територіальної громади Новоборівська селищна рада проводить анкетування. Для того щоб визначити які, на Вашу думку, існують в громаді основні проблеми та перспективи розвитку на майбутнє. Ваша думка для нас є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку  Новоборівської селищної об’єднаної  територіальної громади!

Заздалегідь дякуємо за витрачений Вами для всієї громади час!

ПРОЙТИ АНКЕТУВАННЯ