ДЯКУЄМО ТОВ «ВАЛКИ-ІЛЬМЕНІТ», ТОВ «МЕЖИРІЧЕНСЬКИЙ ГЗК» ТА НОВОБОРІВСЬКОМУ ЖКП

Дата: 24.04.2020 15:20

Ще вчора здавалось, що «львівське сміття»  залишиться надовго на землях нашої громади розвіюючи сморід та пластикові кульки, які наче прапорці повисли на деревах. Як мінімум, на період проведення слідчих дій по цьому питанню. Але, трапилось чудо, і сьогодні «подарунок» попрямував на батьківщину до Львівської області. Щоб якнайшвидше прибрати ці 100 тон сміття підключились небайдужі до довкілля підприємства нашої громади.

Висловлюємо щиру подяку  Івану Бондару директору «Валки-Ільменіт» за наданий ескаватор, Дмитру Голяку директору Межиріченського ГЗК за погрузчик та працівникам Новоборівського житлово-комунального підприємства, яким приходиться збирати все, що розлетілось навкруги.

Прямо на місці події було проведено спільне оперативне засідання комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій двох районів - Хорошівського та Коростенського по питанню ліквідації стихійного сміттєзвалища. Активну участь взяли Новоборівський селищний голова Григорій Рудюк, голова Хорошівської РДА Анатолій Стужук, голова Коростенської РДА Юрій Тарасюк та заступник голови Коростенської РДА Артем Майданик.