ЧЕРГОВИЙ «СМІТТЄВИЙ ПОДАРУНОК» ЗІ ЛЬВОВА НА ЖИТОМИРЩИНІ

Дата: 23.04.2020 09:03

Неприємний «Великодній сюрприз» отримала Новоборівська громада з міста Лева. Львівське сміття знову мандрує країною. 22 квітня 2020 року звалища відходів, орієнтовно 100 тон, виявили на території села Кропивня, Хорошівського району, Житомирської області на міжпольовій дорозі , яка відноситься до земель сільськогосподарського призначення. Можна тільки уявити, якої шкоди цей непотріб завдасть довкіллю, оцінку зробить екологічна інспекція. Серед відходів є безліч чеків, квитанцій, які вказують на місце походження цього сміття.

В березні поточного року була публікація про такий «подарунок»  в одному із сіл Баранівського району. В минулому році Семенівська ОТГ потерпала від львівського сміття.  В 2018 році: березень - поблизу села Рудня-Бистра Олевського району, липень у Новоград-Волинському районі, серпень - в Черняхівському районі та поблизу Любара, жовтень - поблизу села Чижівка Новоград-Волинського району - були виявлені такі «подарунки» (дані взяті із сайту Житомир.info).

Скільки ще може продовжуватись цей сміттєвий терор? Невже не має впливу на цих правопорушників? Такий «сюрприз» обійдеться місцевому бюджету в кругленьку суму, а враховуючи карантин  та «податкові канікули», зокрема, на сплату земельного податку та орендної плати за земельні ділянки комунальної власності, що використовуються в господарській діяльності, це взагалі - «катастрофа».

Спеціалістами селищної ради підготовлені листи до екологічної інспекції, прокуратури, патрульної поліції - для посилення уваги за транспортом, який перевозить чи може перевозити сміття, Львівської міської ради, яка з 1 липня 2019 року повернула повноваження вивезення з ТВП (раніше цим займалась Львівська ОДА) та  Житомирської ОДА.

Переконливо просимо мешканців громади, не будьте байдужими, як тільки побачите підозрілий транспорт, як правило це 30-тонники, фотографуйте, викликайте поліцію, телефонуйте до селищної ради. Чим більше доказів, тим більше шансів покарати винних.

НАША ГРОМАДА - НЕ ПОЛІГОН З ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ