ОГОЛОШУЄТЬСЯ ЗБІР ПРОПОЗИЦІЙ ВІД ГРОМАДСЬКОСТІ ЩОДО ПРОЕКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Дата: 21.04.2020 13:01
Кількість переглядів: 601

Оголошується збір пропозицій від громадськості щодо проекту містобудівної документації – Детальний план території 
земельної ділянки площею 0,0300 га., розташованої за адресою: с. Старий Бобрик,
вул. Миру, 2А, Хорошівський район, Житомирська область для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (1821187603:02:001:0188)

Відповідно до Постанови КМУ від 25 травня 2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» запрошуємо громадян та представників установ, організацій та підприємств для проведення розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації детального плану території по вул. Миру, 2А в селі Старий Бобрик, Хорошівського району.

Містобудівна документація – детальний план території, розроблена на підставі рішення сесії Новоборівської селищної ради № 731 від 07 вересня 2018 року «Про надання дозволу на розроблення детального плану території гр. Шемету Павлу Станіславовичу.

Замовник: Новоборівська селищна рада.
Платник: Шемет Павло Станіславович.
Виконавець: ПП «Квадрат-2».
Місце розташування: с. Старий Бобрик, вул. Миру, 2А.

З графічною та пояснювальною частинами містобудівної документації можна ознайомитися в Новоборівській селищній раді в відділі земельних ресурсів, понеділок – п’ятниця з 8.00 до 17.00. Відповідальний спеціаліст-землевпорядник Гаращук Олександр Петрович. 

Пропозиції (зауваження) від фізичних та юридичних осіб приймаються до 21 травня  2020 року включно, за адресою смт. Нова Борова, вул. Незалежності, 9-А в кабінеті відділу земельних ресурсів. Пропозиції та зауваження відповідно до ч 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» приймаються у письмовій формі, із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

У слуханні можуть прийняти участь громадяни і юридичні особи, які визначені п.7 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»: повнолітні особи, представники органів самоорганізації населення, народні депутати України, депутати місцевих рад.

Пропозиції та зауваження, що надійшли після встановленого терміну не розглядаються.

Відповідальний за проведення громадського слухання – начальник відділу земельних ресурсів Гаращук Олександр Петрович

Підведення підсумків по громадським слуханням будуть проходити о 14.00 год. 22 травня 2020 року в  залі засідань Новоборівської селищної ради за адресою смт. Нова Борова, вул. Незалежності, 9-А (2 поверх).

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА ДО ДПТ

АРКУШ 1    АРКУШ 2    АРКУШ 3    АРКУШ 4    АРКУШ 5    АРКУШ 6    АРКУШ 7    АРКУШ 8    АРКУШ 9

ФОТОФІКСАЦІЯ


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.