ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ!

Дата: 14.04.2020 13:10

Відповідно до постанови КМУ № 264 від 08.04.2020 року  - державна соціальна допомога, яку було призначено раніше, продовжується на період карантину та на один місяць після дати його відміни і  виплачується за повний місяць без звернення особи до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення.

Після завершення карантину отримувачі соціальної допомоги або їх  законі представники  мають звернутись із заявою та необхідними документами до органу соціального захисту населення, який  протягом одного місяця після відміни карантину проводить перерахунок розміру виплаченої державної соціальної допомоги та державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПОСТАНОВУ