ВИСЛОВЛЮЄМО ПОДЯКУ ЗА НАДАНУ БЛАГОДІЙНУ ДОПОМОГУ

Дата: 14.04.2020 10:46

Новоборівська селищна рада висловлює щиру подяку керівнику християнського служіння «Промінь любові» Максиму Білоусу за те, що під час запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 надав благодійну допомогу у вигляді продуктових наборів, антисептиків, засобів індивідуального захисту для сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Таких сімей на території Новоборівської селищної ОТГ 13. Кожна з них це соціально вразлива категорія сімей з дітьми(28 дітей), що потребують зовнішньої підтримки, тому кожна Ваша допомога є доречною.

Надаючи допомогу ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте радість і надію. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю в рамках підтримки соціальної сфери Новоборівської ОТГ.