ТИМЧАСОВІ ОБМЕЖЕННЯ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

Дата: 16.03.2020 11:54

Фото без описуВідповідно постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та  ситуації, що сталася в Радомишльському  районі Житомирської області, де від коронавірусу померла людина, та з метою недопущення розповсюдження  коронавірусу на території Новоборівської селищної об’єднаної територіальної громади прийнято рішення оперативного штабу з 16 березня 2020 року про:

тимчасове обмеження доступу громадян до адмінприміщення селищної ради і старостинських округів  та термінове переведення  усіх послуг в онлайн-режим;
відкласти проведення нарад та зібрань з великою кількістю осіб;
обмежити відрядження посадових осіб органів місцевого самоврядування;
обмежити масове скупчення людей та проведення профілактичних заходів таких, як дизенфекція, дотримання ними дистанції у людних місцях, контроль за своїм здоров’ям та самоізоляція у разі прояву симптомів  ГРВІ і звернення до сімейного лікаря;
відмовитись від проведення сесій, у разі терміновості – в закритому режимі;
внаслідок чого перенесено публічне обговорення звіту про виконання бюджету за 2019 рік та звіт селищного голови про роботу селищної ради  і виконавчого комітету  у 2019 році,  які були заплановані на березень 2020 року.

Для подання заяв та інформації звертайтеся за телефоном: 9-51-57 (кабінет секретарів), 9-54-33 (спеціаліст з діловодства) та надсилайте на електронну пошту selrada_novaborova@ukr.net, або в скриньку, яка розташована на 2 поверсі приміщення селищної ради за адресою: вул. Незалежності, 9-А смт. Нова Борова.

Шановні батьки!!! Оголошений карантин – це не канікули. Це не означає, що діти, які не пішли до школи, мають проводити свій вільний час у закладах дозвілля, чи збиратися у клубах. Це означає, що треба проводити час або вдома, або на свіжому повітрі, але уникаючи масового скупчення людей.

Анатолій
2020-03-17 08:50:34

Селищна рада відкрита сьогодні? можна туди попасти?

Відповідь адміністратора:

Селищна рада працює в штатному режимі. Якщо у вас вкрай нагальна справа, яка не може зачекати до завершення карантину, можете приходити.

Для подання заяв та інформації звертайтеся за телефоном: 9-51-57 (кабінет секретарів), 9-54-33 (спеціаліст з діловодства) та надсилайте на електронну пошту selrada_novaborova@ukr.net, або в скриньку, яка розташована на 2 поверсі приміщення селищної ради за адресою: вул. Незалежності, 9-А смт. Нова Борова.

2020-03-17 09:57:15
Віта
2020-03-16 13:57:42

Коли можна буде приписатись?

Відповідь адміністратора:

Якщо вкрай потрібно приписатися можете приходити і сьогодні

2020-03-16 15:00:39
Вітя
2020-03-16 12:36:11

До якого часу буде зачинена селищна рада?

До 3 квітня

2020-03-16 13:42:09