ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАВЕДЕННЯ ЧИСТОТИ В ГРОМАДІ!

Дата: 11.03.2020 16:35

В рамках наведення належного санітарного стану в громаді завтра  12.03.2020 року працівниками Новоборівського житлово-комунального господарства буде здійснено прибирання території прибережної смуги Іршанського водосховища, територія біля «кринички» та узбіччя дороги в напрямку смт. Нова Борова - с. Валки.

З приходом весни наступає сприятлива пора спільно усім взятися за наведення чистоти, порядку, покращення благоустрою та санітарного стану території нашої громади. Турбота про чистоту і благоустрій громади – справа кожного мешканця. Адже впорядковані вулиці, парки та прибудинкові території позитивно впливають на настрій мешканців, віддзеркалюють моральне обличчя громади і кожного його жителя.

Запрошуємо всіх небайдужих взяти участь у наведенні чистоти у громаді. Збір о 8.30 год. біля зупинки «Дубки», далі маршрут прибирання проходитиме вздовж узбіччя дороги в напрямку водосховища, біля «кринички» та далі - прибережна смуга водосховища.

Звертаємося до всіх жителів об’єднаної громади, керівників підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань не стояти осторонь проблем чистоти та благоустрою - навести порядок на подвір’ях, прилеглих та закріплених територіях.

Зробимо разом територію нашої громади  чистою та привабливою!