ЧИСТОТА В ГРОМАДІ – НАША СПІЛЬНА СПРАВА!

Дата: 10.03.2020 16:54

З приходом весни хочеться чистоти та затишку в населених пунктах громади, відтак в Новоборівській громаді розпочато масштабне прибирання та наведення належного санітарного стану.

Cьогодні працівниками Новоборівського житлово-комунального підприємства прибрано узбіччя вулиць: Пушкіна, Саратовська та Привокзальна. Приведено в належний санітарний стан  селищне кладовище  та  прилеглу територію. Також, прибрано та побілено громадську вбиральню в смт. Нова Борова  поблизу приміщення будинку культури.

В громаді існує величезна проблема сміття, що розкидане по всіх вулицях. Вздовж усіх узбіч  доріг селища  та сіл  - обгортки, різні  упаковки, пластикові склянки, пляшки зі скла та пластику і ще багато чого. Не хочеться ображати односельців, але де культура поведінки, де відповідальність за чистоту наших з вами вулиць?!  Багато сміття кидають діти,  це   означає, що   дорослі -  батьки, вчителі  мало пояснювали  про культурне  естетичне поводження, про відповідальність, охорону довкілля.

Особливо важко йде процес прибирання будматеріалів з ділянок  біля осель. Селищна рада попереджає і наполегливо  просить всіх - завозити  будівельні матеріали на територію свого двору, а тих хто раніше залишив їх  на прилеглій до двору території – негайно прибрати!

Шановні новоборівчани та мешканці всієї громади, закликаємо Вас до поважного ставлення до навколишнього середовища, наших  населених пунктів, цивілізованого поводження з сміттям, дотримання правил благоустрою

Не залишайтесь байдужими до наших з Вами спільних проблем!

Тоді ми зробимо територію нашої громади  чистою, охайною, привабливою !