ПРОЙШЛИ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ГРОМАДЯН НЕБІЗЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

Дата: 21.02.2020 14:03

Сьогодні, 21 лютого, пройшли загальні збори громадян за місцем проживання в Небізькому старостинському окрузі. У зборах взяли участь селищний голова Григорій Рудюк та керуюча справами виконавчого комітету Альона Жарчинська.

Збори традиційно розпочалися зі звіту в. о. старости Сергія Омельчука, який проінформував про зроблену роботу за 2019 рік та звернув увагу на проблеми які потрібно вирішити.

Жителів округу найбільш цікавили питання функціонування фельдшерського пункту та сільського будинку культури в селі Небіж, питання ремонту доріг та освітлення в населених пунктах округу, обрізання узбіч дороги в селі Хичів. Важливим для обговорення постало питання підвезення громадян до районного центру. Жителі старостинського округу були дуже незадоволені відсутністю маршрутів рейсових автобусів. Також не менш обговорюваним було питання сміттєзвалища в селі Небіж.

Селищний голова Григорій Рудюк відповів на всі питання жителів та більш проблемні пообіцяв вирішити найближчим часом, а також проінформував учасників зборів про перебіг реформи децентралізації, медичної реформи, реформи адміністративного устрою. На загальних зборах було обрано представників від Небізького старостинського округу на конференцію представників громадян Новоборівської селищної об’єднаної територіальної громади за місцем проживання, яка відбудеться в смт. Нова Борова у березні.

АНАЛІЗ ВИДАТКІВ ПО ОКРУГУ