НА ЖИТОМИРЩИНІ БУДЕ 62 ОТГ

Дата: 05.02.2020 16:34

Сьогодні, 5 лютого, було представлено кінцевий варіант проєктної моделі Перспективного плану формування територій громад Житомирської області, який охоплює 100% території Житомирщини та зберігає більшість створених раніше громад.

Презентація проєкту відбулася під час брифінгу голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка.

В проєкті Перспективного плану Житомирщини запропоновано 62 ОТГ. Надалі проєкт Перспективного плану формування територій громад Житомирської області має бути затверджений на засіданні Уряду.

Переглянути карту громад Житомирської області можна тут.