ЩОДО РОЗГЯДУ ПЕТИЦІЇ

Дата: 30.01.2020 13:47

Доводимоу до відома, що електронна петиція від 28 листопада 2019 року розміщена на сайті Новоборівської селищної ради «Висвітлити для вільного доступу усіх мешканців громади, приховані данні за 2019 рік та висвітлювати своєчасно данні регламентовані Законом України «Про доступ до публічної інформації»», не набрала відповідну кількість голосів.

Повідомляємо, що дане звернення взято до уваги, та на підставі розпорядження селищного голови № 17/02-03 від 02 січня 2020 року «Про організацію роботи з наборами даних Новоборівської селищної ради, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних», визначено коло відповідальних осіб, які відповідають за оприлюднення наборів даних Новоборівської селищної ради, та постійно будуть висвітлювати їх на  сайті Новоборівської селищної ради.

ВІДПОВІДЬ АВТОРУ ПЕТИЦІЇ