ОБГОВОРЕННЯ РЕФОРМУВАННЯ ПЕРВИННОЇ ТА ВТОРИННОЇ ЛАНОК МЕДИЦИНИ В ГРОМАДІ

Дата: 24.01.2020 13:11

23 січня 2020 року о 13.00 год. у Новоборівському будинку культури відбулася зустріч жителів громади представників медичних закладів та влади по питанню реформування первинної та вторинної ланок медицини в Новоборівській селищній об’єднаній територіальній громаді.

На дану зустріч прибули: депутат обласної ради Олег Пінський, начальник КНП «Обласний центр громадського здоров’я» Житомирської обласної ради Олександр Зарицький, голова Хорошівської районної ради   Андрій Ющенко, директор КНП «Хорошівська ЦРЛ» Хорошівської районної ради Неля Багінська, головний лікар КНП «ЦПМСД» Новоборівської селищної ради – Тетяна Стринадко, депутати  селищної ради.

На  зустрічі було обговорено питання  реформування медицини та функціонування медичних закладів на території нашої громади. Жителі громади брали активну участь у обговоренні питань, на які  було надано обґрунтовані відповіді.