СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ЗАПУСКАЄ СУЧАСНИЙ ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ

Дата: 09.01.2020 13:29

У державній службі зайнятості стартував новий проєкт для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості http://skills.dcz.gov.ua/.

«Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання», - коментує директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон.

Новий сервіс дозволить:
-    розвивати особисті компетенції, затребувані на ринку праці;
-    отримати актуальну інформацію щодо пошуку роботи та підбору персоналу;
-    навчитися складати резюме сучасного формату;
-    підготуватися до співбесіди з роботодавцем;
-    обрати освітні курси та вебінари для безробітних, зокрема ті, які проводяться центрами професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

«Портал допоможе реалізувати найважливіше для служби завдання - знайти достойну роботу кожному українцеві та кваліфікований персонал кожному роботодавцеві», - підкреслила Ольга Макогон.

На сайті будуть впроваджуватися нові освітні програми, розроблені спільно з роботодавцями, проводитимуться вебінари та дистанційне навчання. Більшість матеріалів буде розміщуватися у відеоформаті.

Завдяки новому сервісу зможуть також підвищувати свою кваліфікацію і працівники державної служби зайнятості. Це буде найбільша база можливостей.

Довідково.
Освітній портал ДСЗ розроблено на виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, Указу Президента України №837/2019.

За більш детальною інформацією звертайтесь до Державного центру зайнятості: тел. - 289-40-79; e-mail: 20@es.dcz.gov.ua