ВСТАНОВЛЕНО НОВОРІЧНУ ЯЛИНКУ

Дата: 18.12.2019 16:19

Сьогодні, на площі біля адмінприміщення селищної ради, працівниками Новоборівського житлово-комунального підприємства встановилено ялинку – головний символ різдвяно-новорічних свят.

Лісову красуню, яка впродовж різдвяно-новорічних свят радуватиме новоборівчан та гостей нашої громади, вправно прикрашали заступник селищного голови Руслан Семеній, працівники відділу освіти Ігор Міщенко та Тетяна Яндюк. Активно допомагали та надавали технічну підтримку працівники  житлово- комунального господарства.

Урочисте відкриття ялинки традиційно відбудеться 19 грудня на День Святого Миколая о 15.30 год., та розпочнеться дитячою виставою "Миколай іде по Світу". В програмі ігри, розваги та танці для дітей. Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у святковому відкритті ялинки.

Анонім
2019-12-20 19:07:34

Да красуня не з лісу ????

Анонім
2019-12-19 17:50:59

Дуже гарна! Нажаль зрізали не зовсім там, такого ще не було!!! Якось геть по європейські))