ПОДЯКА ДЕПУТАТУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ОЛЕГУ ПІНСЬКОМУ

Дата: 26.11.2019 15:41

Мешканці Новоборівської селищної об’єднаної територіальної громади та апарат Новоборівської селищної ради висловлюють щиру подяку депутату Житомирської обласної ради Олегу Пінському за вагомий внесок  у соціально-економічний розвиток населених пунктів громади.

В 2019 році за сприяння Олега Пінського реалізовано ряд важливих для мешканців населених пунктів  громади проектів, а саме:
- Придбання подрібнювача гілок та причепу для вивезення відходів для Новоборівського житлово-комунального підприємства – вартістю                 200,00 тис. грн.
- Придбання вхідних дверей та ремонту географічного кабінету та геологічного музею для Новоборівської гімназії – 10,00 тис. грн.
- Придбання наборів дитячої постільної білизни для Новоборівського Центру розвитку дитини «Казка» - 5,50 тис. грн.
- Придбання прожекторів (софітів) та контролера для освітлення сцени Новоборівського будинку культури та вуличного танцмайданчика –                  30,0 тис. грн.
- Придбання журнальних столиків для молодіжного HUB Новоборівської селищної ради – 2,00 тис. Грн.
- Придбання програмного забезпечення  для Новоборівського житлово-комунального підприємства – 9,30 тис. грн.
- Придбання та встановлення дверей, для Гацьківського сільського клубу 8,00 тис. грн.
- Придбання металевої огорожі для благоустрою прибудинкової території для ОСББ «Пролісок» смт. Нова Борова вул. Іршанська,3а;
- Придбання дитячих майданчиків для Новоборівської громади, для встановлення в селах Кропивня та Турчинка.

Окрім того, Олег Вікентійович не залишається осторонь проблемних питань, які виникають під час реалізації ряду питань, що виникають під час реалізації інших проектів: заміни лінії електропередачі в смт. Нова Борова по вул. Незалежності, Капітальний ремонт вул. Незалежності в смт. Нова Борова (від перехрестя з  вул. Привокзальною до перехрестя з вул. Пушкіна), реконструкції вуличного освітлення в населених пунктах громади, встановлення системи вуличного спостереження тощо.

Шановний Олеже Вікентійовичу ми повсякчас відчуваємо Вашу всебічну підтримку та отримуємо дієву допомогу. Бажаємо вам міцного здоров’я, оптимізму, поваги від оточуючих, підтримки та взаєморозуміння однодумців, непохитної віри в краще майбутнє нашої громади та країни в цілому.

Шадура г.м.
2020-02-08 16:51:26

А нічого, що це кошти обласного бюджету, а не Пінського особисті заощадженнія?