КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ВУЛИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ В СМТ. НОВА БОРОВА

Дата: 26.11.2019 15:29

Фото без описуВ рамках виконання програми соціально-економічного розвитку Новоборівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік проводиться роботи по об’єкту  «Капітальний ремонт вул. Незалежності в смт. Нова Борова (від перехрестя з  вул. Привокзальною до перехрестя з вул. Пушкіна)». Вартість проекту - 8677,090 тис. грн.

Відповідно до результатів тендерної закупівлі, за процедурою відкритих торгів, проведеної Управлінням дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської обласної державної адміністрації, виконавцем робіт визначено Приватне підприємство «Автомагістраль».

Після проведення тендерної процедури вартість проекту складає 5441,867 тис. грн. в тому числі: 294,067 тис. грн. з місцевого бюджету, які направлені на виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення її державної експертизи; 5147,800 тис. грн. з Державного фонду дорожнього будівництва.

Проектом передбачено:
-   Розбирання існуючого дорожнього одягу по основному проїзду;
-    Розбирання існуючого покриття на тротуарі;
-    Нарощування існуючих комунікаційних колодязів;
-    Проведення земляних робіт;
-    Влаштування трубопроводів;
-   Влаштування колодязів дощової каналізації;
-    Влаштування нижнього шару основи з щебенево-піщаної суміші;
-    Влаштування покриття із гарячої дрібнозернистої щільної асфальтобетонної суміші;
-    Укріплення узбіччя;
-    Влаштування пішохідного тротуару;
-    Установлення дорожніх знаків;
-    Влаштування дорожньої розмітки

Станом на 26.11.2019 року виконавцем робіт проведено зняття дорожнього полотна та часткове встановлення  тротуарних бордюрів, проводиться робота по прокладанню зливової каналізаційної системи і заміні існуючих комунікаційних колодязів.

Строки реалізації проекту листопад 2019 року - червень 2020 року. В 2019 році заплановано проведення підготовчих робіт, а в 2020 році безпосередньо асфальтування дороги та тротуарів.