1 ЖОВТНЯ ВІДЗНАЧАЮТЬ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ І ДЕНЬ ВЕТЕРАНА

Дата: 01.10.2019 15:46

Другий місяць осені починається з особливої дати. Цього дня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку і День ветерана.

Ця дата – не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам війни, пенсіонерам за багаторічну добросовісну працю, за доброту та мудрість.

Повага та піклування про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, зробили надзвичайно вагомий внесок у розвиток нашої країни, і продовжують навчати нас долати труднощі, робити добрі справи.

Бажаємо всім людям похилого віку та ветеранам міцного здоров’я, безхмарного неба, радісних подій у житті, злагоди в родинах та матеріального достатку. Нехай завжди Вас оточують увагою та піклуванням близькі люди, нехай радують успіхами діти, внуки та правнуки, бадьорості духу та здійснення усіх життєвих планів!!!