ДО ВІДОМА ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ. З 1 ЖОВТНЯ 2019 РОКУ ВІДКРИВАЮТЬСЯ НОВІ БЮДЖЕТНІ РАХУНКИ

Дата: 20.09.2019 11:42

Хорошівська інспекція Коростенського управління ГУ ДПС у Житомирській області повідомляє, що державною казначейською службою України з 1 жовтня 2019 року відкриваються нові бюджетні рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог стандарту IBAN (29 літерно-цифрових символів).

Рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевого бюджетів за стандартом IBAN вступають в дію з 01.10.2019 (з 01.10.2019 по 31.10.2019 – перехідний період, з 01.11.2019 – у постійному режимі).

За новими рахунками звертатись в Хорошівську інспекцію Коростенського управління ГУ ДПС у Житомирській області за адресою смт. Хорошів, вул. Незалежності, 4. Телефон для довідок - (04145) 3-23-05

ЗАВАНТАЖИТИ РАХУНКИ МБ

ЗАВАНТАЖИТИ РАХУНКИ ДБ