НОВОБОРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Дата: 10.09.2019 11:47

Фото без описуНовоборівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади(посадової особи місцевого самоврядування): головного спеціаліста з адміністративно-господарських питань відділу освіти, охорони здоров’я і соціально-культурної сфери Новоборівської селищної ради.

Конкурс відбудеться о 10 годині 00 хвилин 09.10.2019 року.

Вимоги до претендентів:
володіння комп’ютером та державною мовою, освіта повна вища технічна,  стаж роботи за спеціальністю не менше 5-ти років, обов’язкова вимога – групи допуску до роботи по електробезпеці та робіт на висоті.
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:
-   заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями  щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та проходження служби;
-  заповнену особову картку (форма №П-2 ДС) з відповідними додатками;
-  дві фотокартки розміром 4x6 см;
- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
-  копію документу, який посвідчує особу;
- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
-  електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

Додаткова інформація надається за тел.: 9-51-57, 9-53-55.

Документи  приймаються до  17 години 00 хвилин  08.10.2019 року.