ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ НОВОБОРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 23.08.2019 14:19

про оприлюднення регуляторного акту
Новоборівської селищної ради

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Новоборівська селищна рада повідомляє про оприлюднення з внесеними змінами  проекту рішення «Про затвердження Регламенту центру надання адміністративних послуг при виконавчому органі Новоборівської селищної ради» та аналізу регуляторного впливу шляхом розміщення на офіційному сайті Новоборівської селищної ради - https://novoborivska-gromada.gov.ua.

Зміст проекту: Проект рішення Новоборівської селищної ради «Про затвердження Регламенту центру надання адміністративних послуг при виконавчому органі Новоборівської селищної ради» розроблений з метою визначення порядку організації роботи Центру надання адміністративних послуг на підставі Закону України «Про адміністративні послуги», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Розробник проекту : Новоборівська селищна рада.

Адреса: 12114, Житомирська область, Хорошівський район, смт. Нова
Борова, вул. Незалежності, 9-А.

E-mail: selrada_novaborova@ukr.net.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу
регуляторного впливу просимо надавати у письмовій формі поштовою адресою:12114, Житомирська область, Хорошівський район, смт. Нова Борова, вул. Незалежності, 9-А.

Контактний телефон – (04145)  9-51-57.