ВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Дата: 24.06.2019 13:18

24 червня, в цей  теплий, літній день, святкує свій  День народження депутат Хорошівської  ради, член виконавчого комітету Новоборівської селищної ради, громадський і політичний діяч, меценат і один з найшанованіших людей краю

Бондар Іван Костянтинович

Прийміть від нас, шановний Іване Костянтиновичу, щирі вітання і найкращі побажання!

У цей святковий день від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, життєвої сили, творчої наснаги і натхнення у відповідальній роботі заради розквіту нашого краю! Ми знаємо Вас як яскраву, неординарну особистість, яка по праву може пишатися набутим досвідом, духовним та інтелектуальним потенціалом, успіхами та досягненнями. Нехай у всіх починаннях Вас супроводжують розуміння і підтримка однодумців, друзів та колег, а професійна діяльність буде сповнена задоволенням і творчими перемогами!

Хай вишитими рушниками любові і добра встелить Вам дорогу доля, щедро даруючи добро і щастя, здоров’я та достаток. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає вогонь Вашого серця, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років. Нехай у Вашій домівці завжди панує добробут і злагода, хай назавжди в ній оселяться довголіття, успіх і радість, хай збуваються всі Ваші мрії та надії на краще майбутнє. Хай береже Вас Господь і дарує Вам життєву мудрість, енергію, натхненням та радість сьогодення.

Бажаєм здоров'я, сонця в зеніті,
      любові, доброти і щастя повен дім.
Душа хай ласкою Господньою буде зігріта
      і соняхом квітує золотим

Хай Бог береже вас ще років багато
      на щастя нам усім, на радість крилату
Ми вам посилаємо ці вдячні слова,
      а Бог хай дарує многая літа!!!

З повагою колектив Новоборівської селищної ради, ФК «Оріон», Молодіжна Рада.

Анонім
2019-06-24 18:17:01