ПРЕДСТАВНИКИ ЖИТОМИРСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ВІДВІДАЛИ КАНДИДАТІВ У ПРИЙОМНІ БАТЬКИ

Дата: 20.06.2019 16:38

Сьогодні представники Житомирського обласного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, начальник відділу Тетяна Піка та провідний фахівець із соціальної роботи Світлана Бедер відвідали кандидатів у прийомні батьки родину Сергія та Лесі Фещенків.

Прийомна сімя або прийомна родина є однією з форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Діти, що втратили батьків, або їхні батьки в силу різних обставин не можуть виконувати свої обов’язки, потребують родинного тепла і виховання.

Прийомна сім’я - це сім’я,  яка добровільно взяла із закладів для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, від 1 до 4 дітей на виховання та спільне проживання.

Порядок прийому дітей в сімї встановлено Постановою Кабінету міністрів України № 565 від 26 квітня 2002 року «Про затвердження Положення про прийомну сімю». Ті, хто взяли дітей у прийомну сімю, є прийомними батьками, а влаштовані діти - прийомними дітьми.

Представники Житомирського обласного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді познайомились із кандидатами у прийомні батьки Сергієм та Лесею, дізнались про їхнє бачення прийомної сім’ї, обговорили з ними  про  певні моменти та ризики, що можуть виникнути під час  влаштування статусних дітей.