СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ВЗЯВ УЧАСТЬ У НАРАДІ - СЕМІНАРІ

Дата: 20.06.2019 14:32

Сьогодні селищний голова взяв участь у нараді - семінарі на тему «Особливості представництва інтересів територіальних громад у судах в умовах децентралізації», організованому за ініціативи Асоціації об’єднаних територіальних громад за підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» у співпраці з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України.

Участь у заході брали керівники Департаменту демократичних інститутів та врядування Генерального директорату з питань демократії Генерального секретаріату Ради Європи Даніель Попеску, перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ В’ячеслав Негода, сільські, селищні та міські голови, юристи органів місцевого самоврядування та адвокати.

У ході наради було висвітлено хід реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади та адміністративно – територіальної реформи України, обговорено особливості проваджень у нових категоріях спорів, які виникають у зв’язку з утворенням та організацією діяльності об’єднаних територіальних громад, а також питання, які виникають у представників місцевого самоврядування та адвокатів у зв’язку із майбутньою монополією адвокатів на представництво інтересів місцевого самоврядування у судах.