ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ ОБГОВОРЕНЬ

Дата: 06.06.2019 12:38

Відповідно до статті 6 Закону України «Про співробітництво територіальних громад», на підставі рішення сесії Новоборівської  селищної ради «Про забезпечення вивчення, оцінки та громадського обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад» від 24.04.2019 року за №897 Новоборівська селищна рада повідомляє про проведення громадських обговорень пропозиції  Хорошівської селищної ради про ініціювання співробітництва територіальних громад, а саме між Новоборівською селищною об’єднаною територіальною громадою та Хорошівською селищною об’єднаною територіальною громадою, у сфері надання послуг по архівній справі, у формі спільного фінансування (утримання) суб’єктами співробітництва Архівної установи Хорошівської селищної ради.

Громадські обговорення відбудуться 12 червня 2019 року об 10 годині 00 хвилин в актовій залі адмінприміщення Новоборівської селищної ради за адресою: 12114, Житомирська область, Хорошівський район, смт. Нова Борова, вул. Незалежності, 9-А.

Контактний телефон – (04145)  9-51-57.