СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ РОБОЧОЇ ГРУПИ З РОЗРОБЛЕННЯ ЗМІН ДО ВИБОРЧОГО ЗАКОНОДАВСТВА

Дата: 21.05.2019 16:09
Кількість переглядів: 1951

Сьогодні, 21 травня 2019 року, селищний голова взяв участь у засіданні робочої групи з розроблення змін до виборчого законодавства щодо забезпечення пропорційного представництва громадян у радах громад та територіальних громад у районних та обласних радах.

Учасниками засідання були перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України – В’ячеслав Негода, старший співробітник проектів Координатора проектів ОБСЄ в Україні – Джеффрі Ерліх, заступник Голови Офісу Ради Європи в Україні – Олена Литвиненко.