ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ НОВОБОРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 10.05.2019 11:11
Кількість переглядів: 1931

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Новоборівська селищна рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів рішень сесії:

«Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік»;

«Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік»;

«Про встановлення єдиного податку на 2020 рік»;

«Про встановлення транспортного податку на 2020 рік»;

«Про визначення мінімальної суми оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб з урахуванням місця її розташування та функціонального призначення при передачі в оренду (суборенду)  та житловий найм в населених пунктах Новоборівської селищної ради ОТГ».

Регуляторні акти дадуть змогу забезпечити реалізацію державної політики у сфері встановлення місцевих податків і зборів, для реалізації місцевих програм.

Проекти регуляторних актів та аналізів регуляторного впливу до них будуть оприлюднені шляхом розміщення на офіційному сайті Новоборівської селищної ради - https://novoborivska-gromada.gov.ua.

Розробник: Новоборівська селищна рада.

Адреса: 12114, Житомирська область, Хорошівський район, смт. Нова Борова, вул. Незалежності, 9-А.

E-mail: selrada_novaborova@ukr.net.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проектів регуляторних актів становить один місяць з дня опублікування проектів регуляторних актів та аналізів регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проектів регуляторних актів та аналізів регуляторних впливів просимо надавати у письмовій формі поштовою адресою: 12114, Житомирська область, Хорошівський район, смт. Нова Борова, вул. Незалежності, 9-А.

Контактний телефон – (04145)  9-51-57.