ВІТАННЯ З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ

Дата: 09.05.2019 09:45

Дорогі ветерани, учасники Великої Вітчизняної Війни!

Сердечно вітаємо Вас із всенародним святом – Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

У цей славний день ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року, аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з фашистськими загарбниками.

День перемоги назавжди залишиться днем нашого національного тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу і братства народів. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім'я перемоги над фашизмом – істинний приклад патріотизму для нащадків. Цього дня ми схиляємося у доземному поклоні перед нині живими, усіма тими, хто проніс через лихоліття війни любов до Батьківщини і бажання бачити її заможною та квітучою.

Шановні ветерани! Щиро бажаємо Вам міцного здоров'я і довголіття, добра і радості, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим!

Зі святом Вас, із Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!